Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Miloš Hubáček

91%
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete autora okomentovat, hodnotit či ho uložit do seznamu sledovaných? Začnete zde

Miloš Hubáček *09.12.1937
Narozen/a v: Prostějov, Československo

Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem

  10x sledován

Životopis:
Miloš Hubáček (9. prosince 1937 Prostějov) je spisovatel literatury faktu, který se specializuje na období 2. světové války, především pak na průběh jejich námořních bojů.

Po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy v letech 1955 – 1960 působil v letech 1962 – 1970 na ministerstvu spravedlnosti a později (1970 – 1979) jako prokurátor. V letech 1965 – 1966 postgraduálně studoval v Cambridge. Od roku 1980 se stal profesionálním spisovatelem.

Zdroj: wikipedia.org (Založil/a: jufonka)

(Zobrazit více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

B.Mrázek
  14. 4. 2015, 20:22
Skvělé knihy. Potřeboval bych se s Vámi p. Hubáčku zkontaktovat,jsem tak trochu "od fochu" a leccos me zajímá, aniž bych Vás chtěl jakkoli k využít. Prosím o kontakt. Bedřich Mrázek, Olomouc, mrazek.b@volny.cz. Děkuji.
ryba443
  17. 1. 2014, 1:25
Je pravdou, že úvod Moře v plamenech je docela hodně nechutný, utkvělo mi z něho především několikeré zdůraznění, že válka na mořích byla jen taková neškodná a bezvýznamná epizoda WW2 a že o jejím výsledku se rozhodovalo pouze v SSSR, nebo tak něco. Zřejmě tedy za B), úlitba vládnoucímu režimu. Každopádně úvod doporučuji překousnout nebo přeskočit, zbytek nejen této jeho knihy je po obsahové stránce perfektní.
Michal Šesták
  29. 5. 2013, 22:56
K úvodu Vaší knihy Moře v plamenech.To jste myslel vážně,že celé Německé námořnicto byli nacističtí hrdlořezové stejní jak esesáci z vyhlazujících komand smrti?Nebo jste ty kecy musel psát k vůli komunistům aby Vám to vydaly!Prý kapitáni ponorek stříleli do trosečníků,aby tak ochotně plnili rozkazy nacistických velitelů?Kde jste to proboha vzal?!Neházejte všechny Německé vojáky do stejného pytle.Vermacht a ještě více námořnicto,byly nejméně nacionální a většina s válkou a nacismem nesouhlasila.A většina ponorkových kapitánů se chovala čestně v souladu s Ženevskou dohodou.Byly to lidé jako všichni ostatní.Myslíte,že všichni Němci byly vraždící blázni,kterým to dělalo radost?Právě u námořnictva jich bylo nejméně.