Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

J. D. Robb (pseudonym)

92%
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete autora okomentovat, hodnotit či ho uložit do seznamu sledovaných? Začnete zde

J. D. Robb

Pseudonym autora Nora Roberts


*10.10.1950
Narozen/a v: Silver Spring, Maryland, USA

Sdílet

  36x sledován

Životopis:
Nora Roberts, celým jménem Eleanor Marie Robertson, je ameriská spisovatelka a členka několika spisovatelských skupin. Vyhrála nespočetné ceny od svých kolegů a nakladatelského průmyslu.

Navštěvovala Katolickou školu, krátce pracovala jako právní sekretářka a od roku 1981 se plně věnuje psaní.
Napsala již více než čtyřiceti románů, jejichž náklad dosáhl třiceti milionů výtisků. Jako první spisovatelka svého žánru byla přijata do Síně slavných romanopisců.

Píše pod jmény Nora Roberts, J. D. Robb a Jill March. (Založil/a: Martina)

(Zobrazit více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

ssassi
100% 100% 100% 100% 100%
  17. 5. 2014, 12:21
série "smrtící" se mi moc líbí. Eva je skvělá, Roarke je k sežrání. trošku vtipná je celá ta záležitost s budoucností (vznášedla a androidi, zároveň ještě ale diskety a stolní telefony), ve finále je to ale velmi zábavné a docela napínavé počtení
marr13
100% 100% 100% 100% 100%
  20. 2. 2012, 10:27
Miluji sérii "Smrtící" a proto jsem naštvaná a zklamaná,že naše nakladatelství jsou nepružné a nejsou schopná vydat další knížky rychleji. Zajímavé je,že Baronet je schopný během roku vydat 7 knížek od jednoho autora a u téhle série se dělí dvě nakladatelství a jedno je schopné vydat jednu za rok a druhé je sice pružnější,ale bohužel vydává poslední díly a to je mi celkem líto, protože i když J.D.Robb se v nich zmiňuje o předešlých událostech, ale i přesto nám trochu unikají souvislosti.
Je mi to hrozně líto a doufám, že se to změní.
BBBohumín
  29. 9. 2016, 9:43
Super čtení od této spisovatelky ať už pod svým jménem nebo pod pseudonymem Robb J.D. Perfektní, čtivé, napínavé. Co víc k tomu říct, není co. Čtěte a bavte se.
Kostata
100% 100% 100% 100% 100%
  3. 9. 2014, 11:56
Série o policistce kterou Nora Roberts píše pod pseudonymem J.D.ROBB se mi opravdu moc líbí, a tak napíšu komentář k autorce, a ne k jednotlivým knihám, kterých jsem přečetla dost. Kombinuje v ní všechno, napětí, vztahy, lidské vlastnosti, je to sice detektivní námět ale tím, že nejde jen o suché vyšetřování a řeší se i osobní život a problémy hlavní hrdinky, dělá příběhy realnější. Co mi trochu vadí je "blízká budoucnost", protože to trochu připomíná science fiction a to nemám ráda, ale autorka určitě měla důvod, proč to takhle napsala (píše). Mirka Kostatá