Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Julia Justiss

0%
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete autora okomentovat, hodnotit či ho uložit do seznamu sledovaných? Začnete zde

Julia Justiss
Narozen/a v: USA

Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem

  0x sledován

Životopis:
Vyrostla u moře nedaleko starého koloniálního města Annapolisu ve státě Maryland. Díky tomu má od mládí dvě vášně - námořníky a historii. Už ve dvanácti letech prováděla návštěvníky Annapolisu po historických místech tohoto zajímavého města, spjatého s dobou americké revoluce. Brala je i na další místní atrakci - na Americkou státní námořní akademii. Po několika letech setkávání s budoucími námořními důstojníky bylo takřka nevyhnutelné, že si jednoho z nich vybrala jako svého životního partnera.

Předtím, než se pustila do psaní vlastních romantických historických příběhů, hodně četla. Na stránkách knih se vydávala na literární toulky po starém Egyptě, po starém americkém Jihu a pochopitelně i po staré Anglii.

Zpočátku si jen poznamenávala nápady na příběhy, na vysoké škole se pustila do poezie. Po studiu pracovala jako obchodní žurnalistka, po svatbě odešla se svým manželem do Tunisu a tam přispívala do časopisu, který vydávalo místní americké zastupitelství. Také cestovala po celé Evropě.

Než se vrátila z Tunisu do Států, měla už napsanou svoji první historickou romanci. Na nátlak svých dětí se pustila do další a do dnešní doby už jich má na svém kontě čtrnáct.
Zdroj životopisu: harlequin.cz (Založil/a: Manon)

(Zobrazit více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace