Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Tomáš Baránek

50%
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete autora okomentovat, hodnotit či ho uložit do seznamu sledovaných? Začnete zde

Tomáš Baránek *1972
Narozen/a v: ?, Česká republika

Spisovatel Tomáš Baránek v dalších jazycích:
Tomáš Baránek - Slovenčina (1 knih)
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem

  1x sledován

Životopis:
Tomáš Baránek je český spisovatel a publicista. Vystudoval matematickou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně, od roku 1994 pracoval ve vydavatelství Computer Press (z toho pět let jako šéfredaktor časopisu Computer). Od roku 2004 se věnuje především volné literární tvorbě a vydavatelské činnosti (Jan Melvil Publishing).

V roce 2004 vydal sbírku erotické poezie Bez uzdičky (Host). V roce 2005 vydal Tomáš Baránek „praktickou příručku technologie lovu“ Jak sbalit ženu (Fragment). Díky Baránkově analýze tématu konečně vstoupila problematika seznamování jako vážné téma i do mainstreamových médií, pro něž se autor stal „guruem“ v této oblasti. V tištěných i internetových médiích bylo publikováno téměř 150 článků na téma týkající se autora či knihy.

Je komentátorem časopisu Style, v roce 2006 publikoval v časopise Reflex pravidelný sloupek o seznamování pod názvem Kontaktáž.

Je autorem divadelní hry z prostředí profesionálních „baličů“ Jak sbalit ženu, která bude mít v prosinci 2009 českou premiéru v brněnském divadle BURANTEATR. Ve spolupráci s tímto divadlem připravuje i interaktivní výukové kurzy seznamování.

Zdroj: wikipedia.org

(Zobrazit více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace