Aura-Soma

Podtitul: Esence

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-903543-3-3

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-903543-3-3 140

Zkušená německá učitelka Aura-Somy ve své knize popisuje hloubku působení barev, jejich jazyk a prožitky, které nám mohou přinést prostřednictvím tří typů esencí – Pomanderů, Kvintesencí a Archandělských esencí. Oblast působení nejběžněji používaných esencí – Pomanderů – vysvětluje na barevném spektru denního světla, které nám přináší rytmus a střídání stavů mysli a vědomí. Kvintesence pomáhají duchovním hledačům nalézat cestu k vyššímu vědomí, zatímco Archandělské esence přinášejí inspiraci, ochranu a transformaci.
Kniha je praktickým návodem pro ty, kdo chtějí lépe pochopit působení barev, a neocenitelným průvodcem pro všechny, kdo Aura-Somu používají. Autorce se v ní podařilo převést abstraktní svět energií do konkrétního a snadno uchopitelného jazyka a vysvětlit působení barev na běžných situacích každodenního života.

Nakladatel: Barevný svět (Založil/a: samara)

Mike Booth Mike Booth

Iris Rebilas Iris Rebilas