Století četnické kriminalistiky

Století četnické kriminalistiky

Podtitul: Historie kriminalistiky u četnictva na území České republiky (1850-1945)

Originální název: Století četnické kriminalistiky

Svět křídel - 2014
ISBN: 978-80-87567-42-5

Svět křídel (2014) 978-80-87567-42-5 336

Publikace „Století četnické kriminalistiky“, kterou vydá nakladatelství Svět křídel v Chebu je završení črvrtstoletí trvající vědeckovýzkumné činnosti JUDr. Michala Dlouhého, Ph.D., který na uvedené téma zpracoval diplomovou a rigorózní práci na Právnické fakultě UK Praha a disertační práci na Policejní akademii ČR. Vědecké bádání autora je věnováno organizaci četnictva na našem území a jím vykonávané pátrací službě. Kromě toho je Michal Dlouhý autorem třinácti původních knih z oblasti literatury faktu, které naučně populární formou popisují působení četnictva na našem území a kriminální případy řešené četníky. Publikace je pojata jako naučně populární, obsahuje reálie, skutečné kriminální případy a řadu obrazových příloh. (Založil/a: alča87)