Přes mrtvoly

Přes mrtvoly Originální název: Extreme Measures

Ina - 1992
ISBN: 80-85680-07-6

Ina (1992) 80-85680-07-6 284

Doktor Eric Najarian. Je mladý, talentovaný a ctižádostivý. Má všechny kvality, které se v nemocnici White Memoriál cení. Netuší, že je sledován. A posuzován. Elitní klika lékařských profesionálů se domnívá, že má předpoklady k vstupu do jejich tajného spolku. Stačí jen, aby mladý lékař souhlasil s jejich pravidly hry... Eric však už ví příliš. Ztrácející se mrtvoly. Nepopsatelné zohavení zaživa. Brutální únos. A to je pouze začátek hrůzného spiknutí zla. Banda se nezastaví před ničím, aby svůj zlověstný plán utajila. A pokud se Eric odmítne stát jejich společníkem, bude jejich příští obětí. (Založil/a: Toffife)

Tojaheva
  7. 10. 2014, 9:29
Ze začátku mi to přišlo trochu zmatený, ale pak mi to začalo dávat smysl, detaily do sebe zapadly a nemohla jsem přestat číst.
Veronika
  13. 7. 2010, 20:37
Taká skutočná lekárska detektívka, po ktorej moje srdce pišťalo už dávno. Jedna z najlepších kníh od dvojice Palmer/Cook, ak nie najlepšia. Zápletky sú dynamické, súvislosti sa skladajú dokopy (aspoň zo začiatku) naozaj veľmi ťažko. Koniec je prekvapujúci a perfektná kompozícia diela nedovolí knihu odložiť až do úplného dočítania.
VášniváČitateľka
  23. 1. 2016, 15:45
Tiež súhlasím, že na začiatku sa treba prehrýzť jednotlivými líniami, ktoré sa potom ale skvele pospájajú dokopy.. Od Palmera sa mi viac páčilo napr. Peklo návratov, ale určite odporúčam aj túto knihu..