Peklo návratů

Peklo návratů Originální název: The Flashback

Aktuell - 2009
ISBN: 978-80-89153-64-0

Aktuell (2009) 978-80-89153-64-0 383

Napínavý a vzrušující román z lékařského prostředí, ve kterém autor čerpá ze své bohaté medicínské praxe a uvádí nás do složitých vztahů a problémů jedné nemocnice. Od prvních řádků strhne čtenáře příběh osmiletého chlapce, u kterého se najednou začnou projevovat nevysvětlitelné příznaky těžké choroby. Vyděšená matka je bezradná. Zoufale chodí od jednoho lékaře k druhému a stále doufá, že se dozví, proč její malý syn tolik trpí. Proč znovu a znovu, do nejmenších hrůzných detailů prožívá to peklo návratů, proč se vrací k celkem nevinné operaci, kterou podstoupil před několika měsíci. (Založil/a: Toffife)

VášniváČitateľka
  23. 1. 2016, 15:40
Ďalšia skvelá kniha od tohto autora. Predstava, že by sme si mohli pamätať priebeh svojej operácie a dokonca aj znova cítiť tú bolesť a k tomu sympatický a vtipný hlavný hrdina boli zárukou, že si kniha získa čitateľa už od prvých strán.