Strašák

Strašák Originální název: Scarecrow

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-262-9

Alpress (2006) 80-7362-262-9 440

Na seznamu lidských cílů nejrozsáhlejšího masakru v dějinách civilizace figuruje patnáct jmen. Jsou mezi nimi příslušníci speciálních jednotek, teroristé i agenti výzvědných služeb. A všichni musí zemřít. Cena za jejich hlavy není malá. Mezi odsouzence, kteří nesmí za žádnou cenu přežít, je zařazen i kapitán námořní pěchoty Shane Schofield přezdívaný Strašák, kterého si vytkl za cíl Černý rytíř, nechvalně proslulý necitelnou bezohledností. Shane odkrývá rozsáhlé spiknutí a vypátrá neuvěřitelný důvod, proč má být zlikvidován. Musí bojovat o holý život. Na koho jiného se může v této situaci spolehnout než na osvědčené přátele? (Založil/a: Toffife)

tomdra
  30. 9. 2013, 19:21
Tato kniha mě fakt moc bavila. Příběh z vojenského prostředí a z prostředí lovců lidí. Od začátku do konce výborný příběh.
zirafak
  3. 9. 2015, 21:12
Výborné oddechové čtení. Nic pro ty kteří hledají chyby. Vím že takový jsou a někdy mám pocit že si čtení nemohou užít. Nabytá akce za akcí, ani James Bond, Jason Born a Batman by nedokázali to co strašák a jeho tým. Opravdu vypnout do slova logické myšlení odpočívat a číst. Pokud budou ostatní knihy takové divočiny. Autor bude dalším oblíbencem. Jen ten čas všechny své oblíbence číst ;).
sharky95
  3. 9. 2013, 15:53
Tak jo. Kapitán Schane Schofield nyní ve sém boji proti žoldnéřům obletí celý svět a dokáže věci, před kterými by i Superman, Doktor nebo Chuck Norris smekaly. Zatímco v předchozích dílech, kde si autor v otázkách zbran a techniky vymýšlel jen z lehka, tady už jde do hardcoru. Stejně tak i akce. Pokud vám zničení ponorky v prvním díle nebo let do vesmíru ve druhém přišly málo cheesy, tak tady budete plesat blahem.
Na mě to bylo přepálené až moc, ale jako oddechovka výborné.
Maty11
  18. 9. 2014, 13:25
Asi zatím nejlepší z "Schofieldovských" knih, zběsilá akce s miniaturním dějem, velmi ale velmi okořeněná autorovou nezměrnou fantazií, jen tak tak to vůbec drží pohromadě.