Chrám

Chrám Originální název: Temple

Alpress - 2002
ISBN: 80-7218-704-X

Alpress (2002) 80-7218-704-X 454

V peruánské džungli probíhá závod, kdo jako první objeví legendární kultovní předmět starých Inků - sošku vytesanou z kamene velmi podivného druhu. Cesta dovede výpravu do And až k záhadnému starobylému kamennému chrámu, z něhož jako by přímo čišelo tajuplné nebezpečí a hrozící zlo. Když výprava konečně pronikne až do majestátního chrámu, ukáže se, že porušila svaté pravidlo... Jaké budou následky takového činu? (Založil/a: Toffife)

zirafak
  13. 9. 2015, 21:03
Ještě sehnat dva poslední díly Strašáka......kniha má dobrý spád, výborně akční, příjemné odpočinkové čtení. Pokud ostatní knihy budou stejně dobré, mám dalšího oblíbeného spisovatele. Ještě mít stálý čas pouze na čtení :).
Maty11
  26. 5. 2014, 16:25
Až zběsilé tempo od první do poslední stránky, místy kapku nepřehledné, ale příjemně a poutavě napsané. Několik dějových zlomů mě donutilo k velmi rychlému čtení.
xwiez00
  25. 11. 2011, 1:20
Dobrodružná napínavá kniha, ve které se prolíná historický příběh se současností. Určitě doporučuji jako oddychovku k přečtení.