Projekt Loty

Projekt Loty Originální název: The Lottie Project

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-844-4

BB art (2006) 80-7341-844-4 192

Čauky! Já jsem Charlie (hlavně mi neříkejte Charlotto – to nesnáším!). Dějepis je pěkná nuda, co? Ba ne! Všichni viktoriánci nebyli úplně hloupí a sentimentální. Loty teda rozhodně ne. Je jí jedenáct – jako mně – ale už musela odejít ze školy i z domova a najít si práci. Vydělává si jako guvernantka a má fakt tvrdý život – jen práce, práce a zase práce. Jsem si ale jistá, že by si určitě poradila s tím protivným přítelem mé mámy i jeho ukňouraným synem. Vsadím se, že by to nezpackala tak, jak se to podařilo mně… (Založil/a: marta-b)

kajas1993
  21. 8. 2012, 19:47
Charlie se pustí do projektu na dějepis a začne psát deník stejně staré dívky jménem Loty. Poměrně originální a zábavné.
yanniss
  18. 9. 2012, 21:17
Cetla jsem ji uz davno, ale pamatuju si, ze jsem z knizky byla nadsena :-) Jacqueline je skvela spisovatelka a Projekt loty patri urcite k tem hodne dobrym knizkam od ni. Takze urcite doporucuji :-)