Pohlazení

Pohlazení Originální název: Pohlazení

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-254-1610-5

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-254-1610-5 153

Kniha Pohlazení, byla vytvořena automatickým písmem (channelingem) a jde veršovanou sbírku ("vesmírná poezie, která léčí duši a uzdravuje"). Pomocí této sbírky může člověk hlouběji nahlédnout do svého nitra a uvědomit si principy vesmírných zákonů. Prací na sobě může dojít k uzdraven, rozvoji sebe sama a nebo jen k pochopení, jak se začít mít rád. Tato sbírka nám může pomoci k uvědomění, kde máme nerovnováhu v našich životech a to zejména mezi dáváním a přijímáním. Rodíme se na tento svět s nadějí o změnu v našich životních postojích a vztazích. Zkusme se zamyslet nad každodenním životem, kde bychom mohli změnit svůj úhel pohledu na situaci a to z pozice nestranného pozorovatele. Zkusme naslouchat svému vnitřnímu hlasu a pomalu opouštět hlas svého ega. Je dobrodružství, které si můžeme prožít každý sám za sebe. (Založil/a: vladislaus)