Diamantové holky

BB art - 2015
ISBN: 978-80-7507-520-8

BB art (2015) 978-80-7507-520-8 232
BB art (2005) 80-7341-679-4 232

Další průřez skutečným životem – navrch drsným a uvnitř vášnivě vřelým – pro „náctileté“ čtenářky od oblíbené britské autorky Jacqueline Wilsonové.
„Jste moje milovaný Diamantový holky,“ řekla máma. „Moje malý drahocenný klenoty…“ Dixie, Rochelle, Jude a Martine – to jsou Diamantové holky. Možná vám to zní jako název nějaké kapely, ale jsou to sestry a jejich životy mají daleko k hvězdné slávě. Přestěhovaly se do zchátralého domu v jedné špinavé čtvrti a nebydlely tu ještě ani pět minut, a Rochelle už zase flirtuje, Jude se hádá a Martine se uráží a utíká z domova. Přestože je Dixie nejmladší, strašně by chtěla dát dům do pořádku, než se vrátí máma z porodnice s malým! Dají se Diamantové holky včas dohromady, aby přivítaly prvního Diamantového kluka? (Založil/a: marta-b)

kajas1993
  21. 8. 2012, 18:54
Čím jsem byla starší, tím méně se mi "wilsonovky" líbily. Nebo jsem snad ty nejlepší vyčerpala už na začátku?
yanniss
  28. 9. 2012, 18:22
Mě se diamantové holky moc líbily. Četly se vážně krásně a já přemýšlím, že si je přečtu znova, jelikož je mám (jako spoustu knih od této autorky) ve své knihovně. Určitě doporučuji :)