Drsné sny

Epocha - 2014
ISBN: 978-80-7425-197-9

Epocha (2014) 978-80-7425-197-9 160

Anotace
Šestý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.
Policie je jedna z mnoha organizací, kterým se tým Felixe Jonáše zásadně vyhýbá, ale co jsou zásady v porovnání s tučným honorářem? Policista zavražděný kolegou, jemuž najednou přeskočilo, je však jen špičkou ledovce, pod kterým spí něco prastarého, co skrze své sny brnká na struny potlačovaného vzteku. Do Prahy přijel nevítaný host, a až se konečně probudí, bude se chtít bavit. A spíše než na schovávanou si bude chtít zahrát na genocidu.
Info o sérii:
Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší… (Založil/a: Rosie5)

Jakub Mařík Jakub Mařík

togaf
  9. 12. 2015, 14:12
Konečně doslala prostor jediná ženská z Felixova týmu a že ji Klaudie využila! Ta její změna z hippie-vege-pacifistky na militantní vojandu byla úžasná. Opět je to taková jednohubka, ale k tomuhle žánru se ten mega rychlý spád hodí.
Keatin
  15. 6. 2014, 12:01
Nějak to ztratilo šťávu! Vyloženě jsem se nutila do dočtení, chyběla ta pověstná chuť jako u předešlých dílů, byť třeba méně zdařilejších. Štve mě, že jsou knihy hodně okleštěné co se týče "stránkové dotace". Podle mě by si zasloužily jednotlivé příběhy více prostoru, kdy je dlouhý rozjezd a vyvrcholení zápletky je pak shrnuto na pár stranách a šmitec. Strašlivá škoda!!! Nicméně, těším se na další díl ...
Wictarion
  26. 8. 2014, 7:39
Tento díl mě vcelku bavil, ale měl jsem pocit, jako bych ten konec příběhu už viděl ve filmu nebo v seriálu a nebo četl už v jiné knize.
Budulman
  11. 6. 2014, 22:00
Společně s prvním dílem zatím to nejlepší z celé serie.
Hlášky, u kterých jsem se musel zastavit, protože jsem se nemohl přes chechtání pustit do dalšího čtení:
"Drak? Tady? Nejdřív stáčírna minerálky a teď dračí líheň? Že by s nima armáda chtěla nahradit gripeny? Prý mají mnohem levnější údržbu."
"Nepochybně. Nejenže v téhle malé základničce máme pískový varianty, šílený rambomágy a jednoho teoretického vlkodlaka, teď se tu schovává i drak. Už nám tu chybí jen třináct trpaslíků a jeden malý tlustý hobit. Ne, počkat, hobita jsme s sebou přivedli my."
Fakt se těším na další díly