Půlnoc

Půlnoc Originální název: Midnight

BB art - 2004
ISBN: 80-7341-254-3

BB art (2004) 80-7341-254-3 192

Román od známé a oblíbené autorky Jacqueline Wilsonové je plný kouzel a tajuplné atmosféry.
Třináctiletá Violet vždycky byla ve stínu staršího okouzlujícího a panovačného bratra Willa, který dokázal být jednu chvíli milý a ohleduplný a vzápětí krutý a nemilosrdný. Nedávno se ovšem Will dozvěděl překvapivé tajemství o své minulosti a od té doby se všechno jen zhoršilo. Violet utíká do světa fantazie zaplněného nadpřirozenými postavami, které vytváří její nejoblíbenější autor Casper Dream. Když do školy přijde nová žákyně Jasmine, která se s Violet hned spřátelí, zdá se, že by se vše mohlo obrátit k lepšímu. Pomůže Jasmine své kamarádce vymanit se z Willova magického područí? (Založil/a: marta-b)

kajas1993
  21. 8. 2012, 18:25
Snad jediná knížka od Jacqueline Wilsonové, která se mi moc nelíbila. Četla jsem ji jenom jednou, opravdu mi připadala až moc zvláštní.
Nikk
  14. 1. 2012, 9:58
Moc dobře napsaná kniha. Spousta čtenářů se mohla s postavou sejít v jednom: útěku do fantazie. Tam vždy najdeme to, co chceme. Kniha byla napínavá a dokázala překvapit. Jen mě trochu mrzí, že usmiřování s Willem nebylo více rozvinuto.
ThePajul
  3. 7. 2012, 22:39
Knihu si pamatuji jen matně, ale hodnocení dávám tak vysoké, protože to byla moje první knížka, kterou jsem přečetla za dva dny jak moc mě v mém věku upoutala :)