www.trápení

www.trápení Originální název: The Worry Webside

BB art - 2004
ISBN: 80-7341-361-2

BB art (2004) 80-7341-361-2 128

Čtivá sbírka krátkých, navzájem propojených povídek pro dětské čtenářa.
Máš nějaké trápení? Problémy doma nebo ve škole? Nevíš si s tím sám rady? Otevři si třídní webové stránky www.trápení! Napiš, co tě trápí – podepisovat se nemusíš – a počkej, až se tam objeví nějaká dobrá rada.
Aspoň tak to plánoval pan učitel Speed, když tyhle „strašně cool a super a naprosto bombové“ webové stránky pro svou třídu zakládal. Lily, Ben, Nataša a ostatní mají samozřejmě pocit, že těch problémů je víc než dost, ale sami zjistí, že nejlepší rada někdy přichází z míst, odkud by to člověk nejmíň čekal.
Knížka obsahuje i vítěznou povídku jedné dvanáctileté spisovatelky, s níž se zúčastnila internetové soutěže o to, čí příběh bude do této knížky vybrán. (Založil/a: marta-b)

kajas1993
  21. 8. 2012, 11:44
Další "wilsonovka", kterou si stačí přečíst jednou. Kdyby ale měla takového pana učitele každá třída na světě, možná by všeho toho trápení bylo méně.
yanniss
  28. 9. 2012, 22:58
WWW.trápení se mi opravdu líbila. Každý příběh byl něčím zajímavý. Nejvíc se mi líbil (pokud si to dobře pamatuji) poslední příběh. Knihu musím opět doporučit :)