Žár

Originální název: Burn

Baronet - 2014
ISBN: 9788073848316

Baronet (2014) 9788073848316 352

Ash McIntyre má při sexu ve zvyku pustit uzdu své divoké stránce – extrémní a nesmlouvavé. Vyžaduje kontrolu. A dává přednost ženám, které preferují totéž. Ženám, které sdílel se svým nejlepším přítelem Jacem.
Jace je ale nyní zadaný a o svou ženu se dělit nechce. Dokonce i Gabe je šťastný ve vztahu s ženou, který mu dává vše, po čem touží. Ash je tak jediný, jehož touhy zůstávají neuspokojeny.
Pak ale pozná Josie, která se zdá imunní vůči jeho kouzlu i jeho bohatství. To v něm probudí zájem, je rozhodnutý, že Josie nenechá odejít. Nikdy by ho ani nenapadlo, že jediná žena, která mu kdy řekne ne, bude zároveň tou, která v něm vzedme takovou touhu. (Založil/a: Rosie5)

Evelýny
  27. 3. 2015, 23:53
Tak tohle je ,,Padesát odstínů stupidity"!!!! Já to ani nedočetla. Více se rozepisovat nebudu, nestojí to za tu námahu.
martinexa
  28. 3. 2014, 13:50
Tenhle díl je stejně slabý, jak díl předchozí. Dialogy se mi nelíbily a hlavní hrdinka je chudinka, co si nechá líbit, když jí někdo zmlátí. Těšila jsem se na příběh Ashe a autorka to prostě nezvládla. Škoda!