Nejlepší kamarádky

Nejlepší kamarádky Originální název: Best Friends

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-613-1

BB art (2005) 80-7341-613-1 220

Gemma s Alicí jsou od narození nejlepší kamarádky. Vídají se každý den. A vůbec jim nevadí, že Gemma miluje fotbal, kdežto Alice ráda kreslí, nebo že Gemma nezavře pusu a Alice zase většinou jen poslouchá. Všechno o sobě vědí a všechno si říkají. Jenomže jednoho dne Gemma zjistí, že je tu něco, co jí Alice neřekla. Tajemství. A když se Gemmě konečně podaří zjistit, co to je, začíná pochybovat o tom, že mohou s Alicí zůstat nejlepší kamarádky. (Založil/a: marta-b)

kajas1993
  21. 8. 2012, 18:47
I já jsem se v dětství musela potýkat se situací, že se mi dobrá kamarádka odstěhovala daleko, přesto mě od Jacqueline více zaujaly jiné tituly.
bublynka22
  30. 4. 2012, 17:28
už je to opravdu hrozně dávno, co jsem knížku četla, ale patřila tehdy k mým nejoblíběnějším konejšidlům pro špatné dny=)
misisek
  25. 12. 2010, 20:47
Knížka zabaví, pobaví, ale je psána hlavně pro holčičky do 10 let, které věří, že přátelství je důležitější než rodina a všechno ostatní. Tyto dívky ale samozřejmě knížka může pobavit.