Tomáš Řepka - Neuhýbám!

Tomáš Řepka - Neuhýbám!

Podtitul: Rebel na hřišti i v zákulisí

Originální název: Tomáš Řepka - Neuhýbám!

Čas - 2014
ISBN: 978-80-7475-040-3

Čas (2014) 978-80-7475-040-3 224

Už před časem jsem řek, že se můžete těšit na pokračování mý první knihy Rebel, který bude ještě odvážnější. A sliby se maj plnit.
Za ty tři roky se v mým fotbalovým i osobním životě změnila spousta věcí. Jak asi víte, říkám, co si myslím – a teď už nemám ani důvod cokoli zamlčovat. Proto se na stránkách týhle knížky dočtete pravdu o tom, jakej byl můj konec na Spartě, co jsem prožíval v Budějkách, proč jsem tak rychle zmizel z Mostu… Těšit se můžete i na otevřený vyprávění o změnách, se kterejma jsem se musel vyrovnat ve svým soukromí.
Nikoho z lidí, který jsem na svý cestě potkal, nešetřím – oni mě taky nešetřili.
Před žádným tématem neuhýbám.
A ničeho nelituju.
Takže si uvařte silný kafe a račte vstoupit.
Váš
Tomáš Řepka (Založil/a: janeicka)

cause
  5. 6. 2014, 8:52
Rebel byl docela fajn. Fotbalové prostředí a jeho kariéra, hmm... docela dobře se to četlo. Ale tohle? Tak jako 50:50.. Pasáž ohledně soukromí byla zbytečně dlouhá a vlastně tak trochu navíc.. Detaily ohledně odchodu ze Sparty, z ČB, vztahy s hráči, trenéry atd. to jsou ty věci, které jsem chtěla číst.

Víc fotbalovosti a míň komerce, Tome!
kovaja
  24. 4. 2014, 12:04
Ach jo Tome,kdyby sis ke konci kariéry dával majzla na zobák, mohl jsi kopat ligu ještě doteď.Ano Křetinský je kokot a fotbalu nerozumí,nakoupil spousty zbytečných kopálistů a pořádné srdcaře ze Sparty vymet.Nechává si našeptávat od Hřebíka a na fanoušky sere.Jenže bohužel on tu Spartu platí,tak se jede podle jeho not.Do smrti nezapomenu jak sem se sebral a přes celou republiku jel na tvůj Velký Návrat na Letnou v dresu Českých Budějovic.Měl sem husinu jako prase když celý stadion skandoval a vyvolával tvoje jméno a pak se vrhl na plochu a chtěl tě uctívat dál.To musel Křetinský s Hřebíkem skřípat zubama jako nikdy.Tohle se snad nikdy nestalo a nestane aby domácí kotel fandil a vyvolával hostujícího hráče a tím haněl vedení Sparty.Když sem se procházel po hrací ploše tak sem měl další husinu,ta tráva,ten stadion,ty kulisy.Nedivím se že,mančafty sou posraný už před Prahou když jedou na Letnou.Respekt Kurva.