Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem

Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem Originální název: Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Česká televize - 2009
ISBN: 978-80-7404-020-7

Česká televize (2009) 978-80-7404-020-7 188
Albatros

Úspěšný televizní dokumentární cyklus o útulnách, chatách a boudách na českých, moravských a slezských horách Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem nyní vychází v knižní podobě. Zasvěceným průvodcem vám opět bude scenárista Marek Hýža a své postřehy a zkušenosti připojí i moderátor pořadu Vladimír Čech. Oba zdatní a na slovo vzatí turisté a milovníci hor vás v několika zastaveních provedou známými i méně známými místy horstev naší země. Začněte třeba na jesenické Švýcárně a pokračujte na Šerák, kde můžete ochutnat keprnickou hořkou. Zamiřte na hranice se Slovenskem a rozhlédněte se na valašském Portáši. Naši autoři nevynechali ani Beskydy, Krkonoše, Šumavu a její slavnou "Turnerku" a Klostermannovu chatu. Vydejte se s nimi na cestu a užijte si i ta milá spočinutí po namáhavém výstupu. (Založil/a: gabce)

Marek Hýža Marek Hýža
*08.02.1971