Trest za krutost

Trest za krutost

Mladá fronta - 2014
ISBN: 978-80-204-3330-5

Mladá fronta (2014) 978-80-204-3330-5 72

Starý biblický příběh v novém, překvapivém komiksovém zpracování Předloha ke stejnojmennému celovečernímu filmu s Russellem Crowem v hlavní roli!
V krutém světě sužovaném dlouhým obdobím sucha i ničivými nájezdy barbarských hord žije muž jménem Noe. Je to sice námezdný bojovník, ale také léčitel a mág, který si přeje jen jediné: žít se svou rodinou v klidu a míru. V noci však mívá příšerná vidění o veliké potopě a zkáze celého světa. Spolu s rodinou se vydává k hoře Ararat, aby se poradil se svým praotcem, co mu Stvořitel chce těmi viděními sdělit. Postupem času sám pochopí ono poselství: protože lidé jsou příliš zachváceni krutostí a zkažeností, rozhodl se Bůh smést je z povrchu zemského. Noa si však vybral jako posledního spravedlivého, který může zachránit něco ze světa pro budoucí pokolení… (Založil/a: Jamesová)

Darren Aronofsky Darren Aronofsky

Ari Handel Ari Handel

Kouzelnik7
  5. 4. 2014, 8:18
Naprosto krásná kresba a i zajímavě vystavěný příběh. Bibli jsem detailně nečetl, ale myslím že je tam pár věcí jinak. Což se mi líbí. Už se těším na další díly.