V zájmu spravedlnosti

Ikar - 1995
ISBN: 80-7176-245-8

Ikar (1995) 80-7176-245-8 384
Knižní klub (1993) 80-85944-38-3 384

Drama Lary Sanderstoneové, mladé kalifornské soudkyně, pro kterou se soudnictví stalo celoživotním posláním, počíná zprávou o události, jež radikálně promění její život: brutální vraždě své sestry Ivory a jejího muže Sama. Podezření padne na Joshe, Ivoryina syna z prvního manželství, poznamenaného nedostatkem matčiny lásky a hulvátstvím nevlastního otce. Lara se chlapce ujme a vezme jej do svého nového bytu, který má pronajatý od svého invalidního přítele, počítačového génia Emmetta. Vyšetřování se rozbíhá a Lara s překvapením zjišťuje, že celý případ se začíná obracet proti ní. Když se společně se synovcem, Emmettem a detektivem Rickersonem vydá pátrat po stopách zločinu, začíná odhalovat, že ve hře jsou věci o nichž neměla nejmenší tušení.. (Založil/a: tebich)

Nancy Taylor Rosenberg Nancy Taylor Rosenberg

Zuzka Mufová
  23. 11. 2014, 0:42
Nějakou mě neznámou shodou okolností se mi tato kniha dostala do ruky, a jsem ráda :-) . Příběh má spád, chytil mě hned na začátku, a "kdo to byl" nebylo (jako v mnohých jiných případech) jasné hned od začátku (pro mě na konci velké překvapení). Za sebe doporučuji, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.