Síla osudové přitažlivosti

Síla osudové přitažlivosti

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-164-8

Noxi (2014) 978-80-8111-164-8 216

Pokud hledáte nového partnera nebo chcete zlepšit svůj současný vztah, tato kniha vám ukáže, jak milovat nejupřímnější a nejosvícenější částí svého Já. Koloběh karmy způsobuje, že vztahy mezi spřízněnými dušemi bývají zatížené předvídatelnými problémy. Ale vztahy mezi ryzími partnery spočívají ve vyšší formě našeho Já, umožňují nám projevit se takoví, jací skutečně jsme. Pouze tehdy, když své ryzí Já spojíte s ryzím Já druhého člověka, vaše touha se po důvěrném svazku beze zbytku naplní. Cyndi Daleová vás převede z bouřlivých vod vztahů mezi spřízněnými dušemi do laskavých a osvěžujících hlubin svazku mezi dvěma ryzími Já na území ryzí lásky. Najděte svého skutečného partnera nebo zažehněte plamen opravdové lásky ve svém současném vztahu. Vytvořte pocit míru a harmonie i v jiných než milostných vztazích. Tato kniha, jež obsahuje užitečné rady a inspirující příběhy autorčiných klientů, vám poslouží jako praktický průvodce plný hluboké moudrosti a inspirace. (Založil/a: Laponka)

Cyndi Dale Cyndi Dale

Morsie
  29. 3. 2014, 14:35
Dobrá knížka. A to říká někdo, koho vztahy až zas tolik neberou. K Síle osudové přitažlivosti jsem se dostala přes svoji kamarádku. Kamarádku, která má skvělý partnerský vztah. Řekla mi, že část jejího tajemství tkví právě v téhle knize. To mě docela překvapilo, ale zároveň jsem byla zvědavá. Inu musím říct, že na tom asi něco pravdy bude. Je to vážně hlubokomyslná, příručka, která se věnuje problematice veškerých mezilidských vztahů. Věnuje se jí hodně do hloubky a člověka doopravdy dokáže něco naučit.