Zotročeni

Zotročeni

Podtitul: Tíživý příběh ze současnosti o únosech a zneužívání mužů, žen a dětí, s nimiž se obchoduje po celém světě

Originální název: Enslaved

Oldag - 1998
ISBN: 80-85954-46-X

Oldag (1998) 80-85954-46-X 308

Beletristicky zpracovaná literatura faktu popisuje novodobé formy otroctví a zneužívání lidské bídy.
Komentované skutečné příběhy jsou ze světa dětské pornografie, obchodu s bílým masem, vykořisťování dětské práce, obchodu s lidskými orgány apod. Jednotlivé příběhy jsou spojeny postavami profesionálů, kteří hrdinně bojují proti tomuto zlu. Kniha podává šokující obraz o množství lidí, kteří i dnes trpí pod nadvládou moderního otrokářství. (Založil/a: alča87)

lucias.svobodova
  30. 6. 2014, 9:18
KNIHU MOHU DOPORUČIT POUZE ČTENÁŘŮM SE SILNÝM ŽALUDKEM. OSOBNĚ MĚ VELMI ZAUJALA, I KDYŽ INFORMACE V NÍ NEJSOU AKTUALIZOVÁNY, I TAK SE DOZVÍTE TOLIK PODROVNOSTÍ O OBCHODU S LIDMI JAKO NIKDE JINDE. PŘEČÍST SI JÍ MŮŽE I TEN, KDO ZROVNA NEHOLDUJE LITERATUŘE FAKTU, JELIKOŽ JE PSÁNA POUTAVÝM PŘÍBĚHEM