Až do konce světa

BB art (2004) 80-7341-736-7 125
Crew

Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon

Jesse Custer měl všechno, co si farář na malém texaském městě může přát. Kromě jediného: víry. Pak do něj ale vstoupilo podivuhodné spirituální stvoření Genesis, spojilo se s jeho duší a jeho život dostal poněkud nečekaně znovu smysl. A tak se - spolu se svou rychlopalnou dívkou a irským upírským notorem po boku - vydal Jesse na chvílemi podivnou, chvílemi brutální, ale v každém pádě neobyčejnou cestu na odvrácenou stranu Ameriky. Cestu, která začala v samém srdci Texasu.
Jesse Custer už přežil setkání s rasistickým šerifem, Svatým zabijákem i sadistickým úchylným vrahem. Jeho pátrání po Bohu pokračuje. Nyní mu však šlapou na paty nemilosrdné stíny z minulosti, na které se zoufale snažil zapomenout.
Jenže vlastní rodiny se jen tak nezbavíte... a babička se na svého vnuka velmi zlobí... (Založil/a: matrosh)

Plue
  29. 9. 2016, 11:56
Perfektní. Líbil se mi příběh, jak se střídala přítomnost s minulostí, mělo to spád. Tentokrát se v knize nevyskytovalo tolik vulgárních slov.
waltrk
  5. 1. 2012, 23:53
Dvojka je nejvic cool, pac se v ni jako objevi legendarni kovboj John Wayne. Jo, a taky jeho sadisticka baba se zaziva usmazi v plamenech.
Ombré
  7. 10. 2014, 10:40
Parádní scénář od Ennise a luxusní Dillonova kresba, což dohromady tvoří něco naprosto super! Druhý díl mě nebavil hned od začátku, jako to bylo u prvního, ale postupně se děj rozjel do plných a nezklamal mě! Jediné co mi vadilo, byla nepřítomnost Cassidyho. 85%