Lovci

ISBN: 978-80-7381-027-6

BB art (2007) 978-80-7381-027-6 125

Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon

Jesse Custer měl všechno, co si farář na malém texaském městě může přát. Kromě jediného: víry. Pak do něj ale vstoupilo podivuhodné spirituální stvoření zvané Genesis, spojilo se s jeho duší a jeho život dostal poněkud nečekaně znovu smysl. A tak se vydal na chvílemi podivnou, chvílemi brutální, ale v každém pádě neobyčejnou cestu odvrácenou stranu Ameriky. Cestu, která začala v Texasu... (Založil/a: matrosh)

Plue
  25. 10. 2016, 20:11
Já jsem z třetího dílu nadšená nebyla. Dějová linka příběhu mě asi moc nezaujala, protože už si ji skoro nevybavuji (a to jsem knihu četla nedávno)! "Humorné" scény mi přišly přehnané, nebavila jsem se.
waltrk
  5. 1. 2012, 16:19
Jo trojka, panecku. Hotovej majstrstick, jak se prostrilej z toho Jezisova hnizdecka plnyho sodomie, jak z tech fizlu nadelaj jatrovou pastiku.
EndrjuS
  8. 10. 2011, 10:47
Nářez od začátku do konce, prostě jsem to musel říci takhle. Tenhle komiks je doopravdy unikátní od začátku do konce jsem se královsky bavil a bavil bych se ještě déle, ale neměl jsem po ruce další díl. Doporučuji