Nezadaná

Nezadaná

Motto - 2014
ISBN: 978-80-267-0121-7

Motto (2014) 978-80-267-0121-7 64

Slasti a strasti života bez partnera. Po několika bolestných rozchodech se Nezadaná rozhodla, že bude žít sama, bez partnera. Jenže na bývalého se tak snadno zapomenout nedá. A tak se naše hrdinka stává expertkou na zjišťování, zda muž v její blízkosti je volný, využívání každé možnosti, jak dát bývalému najevo, že se má skvěle, zkoušení všech možných činností. Ale především nechce, aby se z ní stala žena trávící svůj život v noční košili, ládující se zmrzlinou (i když tato kniha je vynikající náhradou zmrzliny!) a sledující romantické seriály. (Založil/a: Kůstka)

alča87
  5. 5. 2014, 20:14
Tak tenhle komiks mě opravdu pobavil. Nemyslím si, že se nezadané ženy chovají tak jako hrdinka této knihy (alespoň ne všechny), ale problémy nezadaných žen a dívek jsou zde popsány s nadsázkou a určitě pobaví i šťastně zadané (a to nejen dámy). Vtip knížce dodává i dobrá kresba, která doplňuje text tak skvěle, že už při prohlížení se musíte bavit.
MargarethMatthews
  13. 5. 2014, 20:11
Po přečtení krátké recenze jsem zkrátka musela běžet do knihkupectví a objednat si tento originální komiks v originále. Doopravdy výborný počin, který mi zpříjemnil pár hodin (až mne mrzelo, že není delší). Moc se mi líbí ironie, se kterou je pohlíženo na život nezadaných. Doufám, že brzy toto umělecké duo stvoří něco podobně geniálního, formou i obsahem.
Melian
  22. 12. 2015, 20:25
Ano, i já se přidávám - škoda, že to bylo tak krátké. Neuvěřitelně trefná a výmluvná záležitost, která je zároveň úžasně hravá a tak nějak... laskavá. Tahle uzoučká knížečka opravdu zvedne náladu :-)
Plue
  21. 8. 2016, 23:44
Za chvilku prohlédnuto. Pěkná kresba. Čtenář musí brát jednotlivé příhody s nadsázkou, nezadaná hrdinka totiž touží po muži až přehraně moc.
NomenOmen
  14. 1. 2015, 23:33
Tahle holka je vážně expertka. Spoustu nadsázky a trošku šáhlosti ke čtení neuškodí. Některé situace jsou vážně trefné. V jiných se slečna chová strašně povrchně, no vlastně ve všech se chová povrchně, ale nikdo jí to nemůže mít za zlé. Má se přeci FAJN a chce, aby to VŠICHNI (a hlavně ON) věděli. Nejvíc mě pobavilo srovnání, taky problémy nezadanosti, nebo návštěvy lékaře.
Petya H.
  15. 5. 2014, 20:22
Zábavné čtení. Škoda, že bylo tak krátké. Jednoznačně by to chtělo víc. Občas nadsázka, občas velmi trefné.