Mrtvol na tři hroby

Mrtvol na tři hroby

Argo - 2014
ISBN: 978-80-257-1086-9

Argo (2014) 978-80-257-1086-9 329

Kdo má v zahradě za domem zakopanou mrtvolu, klidu si příliš neužije, těmito slovy se otevírá hororový příběh osamělého Američana Jasona Gettyho, kterému dělá společnost jen toto děsivé tajemství. Ovšem vždy může být hůř – hlavní hrdina zatím netuší, jak hrůzný nález vyjde na světlo jen pár kroků od jeho domu… Pozoruhodná prvotina americké autorky Jamie Masonové určená milovníkům thrillerů a černého humoru. (Založil/a: Kůstka)

Archangel_P
  16. 7. 2015, 12:40
Jako prvotina autorky výborné dílo. Nechybí napětí, akce a černý humor, to se mi líbí. Zajímavé, že se přistihnete sympatizovat s vrahem a přejete mu to nejlepší. Hlavně konec mě potěšil.
Asi to nepatří mezi špičku - mezi detektivní určitě ne - ale taky to není něco, na co bych si za několik let nevzpomněl. Pěkná knížka na oddech, dávám čtyři hvězdy.
Sunny.69
  19. 8. 2014, 12:48
Kniha, která se čte prakticky sama. Čekala jsem sice něco víc, ale je to príma "oddechovka". Jestli si chcete přečíst "veselou" detektivku, pobavit se, ale zároveň si užít trochu napětí... Tohle je ta pravá kniha. :))