Vetřelci Omnibus 1

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-549-3

BB art (2009) 978-80-7381-549-3 384
Crew

První kniha kompletních sebraných vetřelčích spisů přímo navazuje na události filmů… jen se tentokrát hrozba přenese přímo na Zemi. Přeživší hrdinové z filmových dílů, pohybující se na samém pokraji šílenství, musí znovu zasáhnout a pustit se do boje. Jak proti vetřelcům, tak proti sektám, které je uctívají, tak korporacím, které z nich chtějí mít dokonalou zbraň.
Jenže vetřelci nechtějí nikomu sloužit a nestojí o to, aby je někdo uctíval. Chtějí jen zabíjet.

Příběhy:
Epidemie - Mark Verheiden, Mark A. Nelson
Útočiště šílenců - Mark Verheiden, Den Beauvais
Dívčí válka - Mark Verheiden, Sam Keith
Teorie vetřelecké reprodukce - Mark Verheiden, Mark A. Nelson
Cizák - John Arcudi, Tony Akins (Založil/a: matrosh)

Balu
  13. 10. 2016, 17:47
Pěkná sbírka vetřelčích komixů. Vesměs se nesou v duchu filmové dvojky (na kterou také navazují), ale občas tam probleskne i něco dalšího. V tomhle ohledu mě nejvíce zaujalo Nightmare Asylum (AKA útočiště šílenců... vážně?), které je podle všeho převedeno i do psané podoby jakožto Stanice hrůzy. Celkový kvalitativní rozptyl se pohybuje mírně nad průměrem.
Master Chief
  2. 7. 2014, 9:40
Celkem povedený Omnibus, byly v něm skvělé komiksy, ale nějaký ten špatný tam také byl. Nejlepší komiksy bych dal asi Epidemie a Útočiště šílenců. Cizinec mě také bavil. Teorie vetřelecké reprodukce mi dala trochu víc znalostí a asi jako nejhorší díl bych dal Dívčí Válku. Ano byla tam Ripleyová, to podle mě bylo dobré, ale nelíbila se mi kresba a ani zápletka. Ve knize jsou jinak přejmenovány postavy Hickse a Newt na Wilkse a Billie. Jinak bych tento omnibus doporučil, není to taková hrůza jako druhý díl.