Rádce pravého muže

Rádce pravého muže

Podtitul: Cesta hodného hocha k opravdovému muži aneb jak dostat vše,co chcete v lásce, sexu a v celém životě

Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-298-4

Synergie (2014) 978-80-7370-298-4 224

Každý z nás asi zná nějakého hodného hocha. Možná jste to dokonce vy sám. Jste přítel, který umí naslouchat, máte plno kamarádek, jež se vám svěřují a považují vás za dobrou partii, ale žádná vás nepozve, když se chce opravdu pobavit. Jste manžel, který se zoufale snaží, aby jeho žena byla šťastná, jenže vám samotnému manželství nepřináší ani citové, ani sexuální naplnění. Jste zkrátka milý a spolehlivý chlapík, na kterého se každý rád obrátí o radu či pomoc, ale máte pocit, že žijete život ostatních, a ne svůj vlastní. Přesně tohle nazývá autor této knihy dr. Robert Glover „syndrom hodného hocha“. Podle Glovera mnoho mužů věří mýtu, že pokud budou hodní a budou se obětovat pro ostatní, každý si je zamiluje a z jejich života zmizí veškeré problémy. Tato kniha tento mýtus vyvrací. Dozvíte se, že nasloucháním vlastním potřebám můžete tyto nezdravé vzorce chování změnit a získat zpět vládu nad svým životem. (Založil/a: TeJoUsHeK)