Bratrstvo kamene

Bratrstvo kamene
Originální název: Fraternity of the stone

Alpress - 2001
ISBN: 80-7218-450-4

Alpress (2001) 80-7218-450-4 456

Bratrstvo kamene Strhující příběh stejně jako Bratrstvo růže poukazuje na příbuznost zpravodajské a mnišské řehole. Deana Mac Lanea sužuje svědomí, po službě ve vražedném komandu se uchyluje do ústraní kláštera Po šesti letech je však nucen oživit své vražedné instinkty, aby dokázal čelit těm, kteří ho vypátrali a chtějí ho zabít.

Hazakiros
  11. 11. 2013, 14:02
Simply clever. Co k tomu dodat? Autorovy znalosti přežití a tajných služeb zaručují skvělé čtení, plné napětí. Po předchozí části jsem se na tuto velice těšil, a v žádném případě nebyl zklamán.
Adam Walder
  12. 2. 2011, 18:15
Druhý díl jedné z nejlepších trologií všech dob. Komu se líbilo Bratrstvo růže, tady má přídavek který důstojně vnese do děje druhou linii Deana MacLanea. Velmi čtivá a mistrně napsaná knížka.
Pivoj
  26. 7. 2016, 7:44
Druhý díl se mi líbil ještě více než první, od samého začátku je čtenář vtažen do děje. Nepřišlo mi to někdy tak přitažené za vlasy jako v první části, kdy autor dával tajným službám až nepřiměřeně nadsazené schopnosti, byla to už trošku paranoia.