Lék na smutek

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-202-7

Noxi (2014) 978-80-8111-202-7 232

Na Mariku, gynekoložku a porodní lékařku, se valí jedna pohroma za druhou. Manžel jí umírá na rakovinu a krátce nato ztratí i svého jediného, třiadvacetiletého syna, u něhož náhle propukla dědičná choroba jater. Maričin život pozbyl smysl, přišla o poslání manželky i matky. Utápí se v žalu, obklopuje ji samota a naprostá beznaděj. Existuje vůbec ještě něco, co by ji mohlo vytrhnout ze zničující letargie? Ale život má pro každého z nás v záloze nová a nová překvapení… (Založil/a: Morsie)

Morsie
  30. 3. 2014, 12:59
Tohle nebyla vůbec špatná kniha. Vlastně bych ani tak dobrý příběh nečekala! Celé je to ponuré, kruté, zoufalé a to se mi na tom opravdu líbí - v podstatě to popisuje skutečný, obyčejný život v celé své kráse. Opravdu to má co do sebe a člověk se po přečtení musí nad vším zamyslet. Najednou chápete víc, než před tím. Autorka mě velice mile překvapila. Lék na smutek je docela hluboké dílo.
Rames
  23. 7. 2014, 20:22
Hlavní postava Marika je výborná gynekoložka, milující manželka zbožňující dokonalého syna kterou všichni mají rádi - placatější hrdinka nemůže ani být! Korunu všemu zasadí
její dokonalá trpělivost s Veronikou.
Doporučuji všem vyzkoušet na toto dílko rychločtení, dá se sfouknout za jedno odpoledne a odolat tak zoufalé snaze autorky o propláchnutí vašich slzných kanálků.
Terka589
  16. 8. 2014, 19:53
Ze čtyř knih, co jsem četla od této autorky, pro mě asi zatím nejslabší kousek. Velmi čtivé (za 3 hodiny jsem měla hotovo), dost smutné, ale jako zábava na deštivé odpoledne, proč ne?!