Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Ticho

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Ticho
Autor:
Originální název: Ticho
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-971443-0-2
Počet stránek: 360
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-971443-0-2 360

Při tvorbě příběhu se snažil vytvořit originální zápletku a nápad , což je však na poměrně velkou oblíbenost tohoto žánru problém. S jistými obměnami se mu to podařilo . Příběh se odehrává v blízké budoucnosti ( 3-4 roky ), kdy přibližně 95 % populace planety vyhynulo na následky léku zvaného Vitaprox , který pozměněněním lidské DNA zajistí imunitu očkovaným a také jejich potomkům vůči výskytu rakovinotvorného nádoru.

Teprve později se však ukázalo, že do základního stavebního prvku lidského organismu byla zabudována i časovaná bomba v podobě vedlejšího , smrtelného , účinku. To už však bylo pozdě . Nakonec přežili jen staří , neočkovaní nebo imunní . Ti nyní prožívají ve světě bez zákonů a vyšších autorit . Světě, kde nefunguje elektřina , internet, telefonické spojení, kde se člověk může spolehnout jen sám na sebe a věřit druhým je nebezpečnější než kdykoliv předtím .

Dějová linie sleduje přibližně deset hlavních postav , jejichž osudy a putování napříč nehostinnou krajinou jsou postupně servírované čtenáři v jednotlivých kapitolách. Ty se střídají a směřují k jedinému rozhodujícímu okamžiku. Děj je zasazen do prostředí USA , kvůli snadnější představivosti rozsáhlých pustin a prázdných míst . (Založil/a: dajina)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace