Všechna pravda, co je ve mně

Všechna pravda, co je ve mně

Egmont - 2014
ISBN: 978-80-252-2864-7

Egmont (2014) 978-80-252-2864-7 272

Judith vyrostla v Roswellské osadě, která se řídí přísnými zákony a zvyklostmi. Před čtyřmi lety ona a její nejlepší přítelkyně zmizely. Před dvěma lety se vrátila jen Judith, sama, nenáviděná a přehlížená těmi, kteří byli kdysi jejími přáteli a rodinou.

Judith o svém zmizení nemůže promluvit. Žije jako duch ve vlastním domě a mlčky svěřuje své myšlenky a touhy Lucasovi, kterého miluje celý život. On o tom však nemá ani tušení.

Když Roswellskou osadu napadnou nepřátelé, dlouho pohřbená tajemství začínají vycházet na světlo. Judith stojí před volbou, zda má žít dál v mlčení, nebo znovu pozvednout svůj hlas, i když to může znamenat, že svět i životy kolem ní se navždy změní.

Tento originálně napsaný román vás zasáhne vášní a touhou, kterou cítí Judith, a postupně odhalované tajemství jejího příběhu vás bude nutit otáčet na další a další stránky až do konce. (Založil/a: Clareee)

Nijura
  25. 9. 2014, 17:02
Rozhodně zajímavá forma příběhu. Někomu to sedne a někomu bohužel ne, ale já naštěstí patřím k těm prvním, a mohu s čistým svědomím říct, že kniha je velmi čtivá, a postava Judith napsána, tak neuvěřitelně realisticky, že pět hvězdiček je naprosto přiměřené hodnocení..