Pouta

Pouta

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87910-24-5

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87910-24-5 400

Kdyby k němu nepřistoupila shrbená postava bezdomovce, které halí tvář dlouhé vlasy a hustý plnovous. Kdyby Charlie při nastupování do vlaku nehodil do nastavené dlaně drobnou minci. A kdyby v okamžiku, kdy se již dveře zavírají, nezaslechl z mužových úst dvě slova, při kterých se mu zastaví srdce. Dík, Wiley… Wiley – takto Charliemu říkal pouze jeden člověk – jeho starší bratr Jake, investigativní reportér… jenže ten záhadně zmizel před třinácti lety a byl prohlášen za mrtvého… Hledání odpovědí na nevyřčené otázky Charlieho zavedou nejen do nejtemnějších hlubin jeho duše, ale i do temných, mnohdy nebezpečných uliček Bostonu a zločineckého podsvětí. Odpovědi bude muset získat u nejobávanějších lidí ve městě…
Nakladatel: Galatea (Založil/a: Rosie5)

James Hankins James Hankins
*??.??.1955

ondrasek
  14. 11. 2016, 20:31
Mě se kniha líbila moc.
Drsný akční děj je propojen humorem a celé to na mě působilo svěže a nově, jelikož je to tedy má prvotina od tohoto autora a já vždy rád objevuji nové a neznámé.
Malou výhradu mám k finále knihy - přišlo mi to nereálné. Jinak by to bylo za plný počet.
Takto je to solidních 80%.