Fury

Originální název: Fury

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-465-6

BB art (2009) 978-80-7381-465-6 136

Není nic nebezpečnějšího než odepsaný voják. A Nick Fury odepsaný je. Bylo mu jasně naznačeno, že doba studené války dávno skončila, že patří do starého železa a že jeho SHIELD by se měl řídit mnohem modernějšími zásadami než „půjdeme tam a nakopeme jim prdel“. Takže je legenda odsunutá do penze a místo SHIELDU má teď na krku mongoloidního synovce. Zdá se, že je konec… jenže pak se objeví starý protivník a Nick Fury musí zpátky do akce. A jelikož to píše Garth Ennis, můžete se vsadit, že to bude akce pořádně krvavá, cynická a zábavná. (Založil/a: zayic)

Bastet
  22. 9. 2012, 20:26
Pro mě stejná kapitola jako Thor (komiks od stejného autora). Hromada mrtvol, keců a siláctví. Své čtenáře si to jistě najde, ale já k ním nepatřím a asi nikdy nebudu.
DataSk
  15. 3. 2015, 11:36
moj oblubeny komics..este z cias filmoveho stvarnenia nicka furyho davidom hasselhoffom;) ano prototyp nicka bol beloch - vojnovy veteran z wwii..nie cernoch..comics popisuje ze nick nikdy nechodi na dochodok ..