Vdovin průvodce sexem a randěním

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-538-1

Jota (2014) 978-80-7462-538-1 328

Vtipný román o vážných věcech. Příběh mladé vdovy z Manhattanu, která hledá sama sebe.

Claire Byrneová, půvabná čtyřiatřicetiletá Newyorčanka, je provdaná za věhlasného sexuologa a spisovatele. Její manžel Charlie je okouzlující muž, ale s věrností si hlavu neláme; je pevně přesvědčen, že láska a sex nemohou dlouho existovat současně, a své nevěry se ani nenamáhá skrývat. Do jejich života nečekaně zasáhne smrt. Charles zemře přímo na chodníku poté, co mu na hlavu spadne bronzová socha…

Po smrti manžela se Claire musí znovu najít a přehodnotit celý svůj dosavadní život. Během následujícího roku začne chodit k psychologovi, navštíví vědmu a zažije několik erotických dobrodružství. Málo jí, hodně pije, chodí s hokejistou, miliardářem a hercem. Zatímco truchlí po manželovi a hledá náplň života, uvědomí si, že má příležitost získat něco mnohem většího, než doposud měla — najít sama sebe, a možná i skutečnou lásku.

První román Carole Radziwillové nabízí příběh, v němž se sváří lehkost s vážností. Autorka si zachovává vtip a nadhled i v líčení vážných a smutných situací a dokáže i o posledních záležitostech člověka psát nadmíru zábavně.
Rozkošně vtipná a inteligentní komedie ve stylu Sexu ve městě. (Založil/a: Kattchka)

verok
  24. 7. 2014, 10:50
K přečtení této knihy mne zlákala obálka. Pravda, očekávala jsem trochu té erotiky, ale nedočkala jsem se. Ale pro takové oddechové letní čtení proč ne.