Půlnoční přízrak

Fragment - 2005
ISBN: 80-253-0114-1

Fragment (2005) 80-253-0114-1 115

Povídka z edice Husí kůže

Hlavním hrdinou příběhu je Cooper Holmes, o kterém všichni říkají, že se bojí i vlastního stínu. Poté co se Cooper s rodiči a bratrem přestěhují do starého domu stojícího na okraji lesa, začnou se dít podivné věci. Jenže Cooperovi nikdo, kromě nové získané kamarádky Fergie nevěří. (Založil/a: Aiedail)

Anael
  1. 9. 2012, 15:05
Nejlepší knížka ze série Husí kůže, kterou jsem četla. Sice mi bylo 14, to ale vůbec nevadí :) Má úplně dokonalý konec. Tyto dětské horory vyděsí i dospělé. Možná vám naskočí i HUSÍ KŮŽE!
zdeny99
  8. 2. 2015, 8:13
R. L. Stine píše jednoduchým jazykem. O to více se soustředí na děj, který je zpravidla napínavý s geniálně nečekaným koncem. A to i v této knize, kterou bych označil za Stopy hrůzy pro mladší ročníky. Malinko mi to připomínalo prostředím na okraji lesa Švandrlíkovy povídky, který je také často zasazoval na okraj lesa nebo ke hřbitovu. Ovšem Stineho kniha vlivem dramatického děje a ne Švandrlíkova humoru je mnohem lepší. [54. přečtení, 28. hodnocení, 2. komentář, 69%]