Požitkářka

Požitkářka Originální název: Požitkářka

Brána - 2014
ISBN: 978-80-7243-689-7

Brána (2014) 978-80-7243-689-7 192

Jak už jsme u Marcely Mlynářové zvyklí, i její nová knížka POŽITKÁŘKA nabízí úsměvné zážitky a neobyčejné postřehy z obyčejného života. Tím, že popisuje svým originálním a vtipným způsobem události většině z nás blízké, získává tato autorka zvláště mezi čtenářkami stále větší oblibu. (Založil/a: Rosie5)

svobodka
  9. 9. 2016, 19:20
Ačkoli jsem ráda četla knížky Marcely Mlynářové, tentokrát po velkém těšení to bylo spíš zklamání. Chyběl mi tu ten její humor. Tohle bylo takové "povídání o ničem", tedy podle mě.
Buřinka
  10. 8. 2016, 14:36
Knihy spisovatelky Marcely Mlynářové mám ráda jako oddychové a humorné čtení. Musím se ale přiznat, že mi všechny trochu splývají dohromady. Ale to nevadí. I když se mi občas stane, že nějakou knihu přečtu znovu a přijdu na to poměrně pozdě, že už jsem ji někdy četla :-)
mejdylko
  10. 6. 2016, 11:10
Tato kniha mně nijak nezaujala. Něco jsem přečetla, něco přeskočila... zaujala mě jen historka s vnoučaty a erotickými časopisy. :D ale jinak bohužel, nic pro mne. Nevím, jestli je to tím, že spisovatelka je o 2 generace jinde než já, ale bohužel jsem se nudila.