Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Studna smrti

33%
2 6
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Studna smrti
Autor:
Originální název: Studna smrti
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-7504-011-4
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 2x v přečtených
v knihovně 2x v knihovně
k přečtení 5x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-7504-011-4

Hlavní hrdina příběhu, jemně hororového, lehce pohádkového a možná trochu fantasy příběhu, desetiletý Vilém, přežil těžkou autonehodu. Auto, ve kterém jel společně s tátou a mámou a sibiřskou kočkou Maud, se čelně střetlo s plně naloženým kamiónem. Viléma převezla záchranná letecká služba do nemocnice, kde byl okamžitě přemístěn na jednotku intenzivní péče. Během dva měsíce trvajícího hlubokého bezvědomí desetiletý chlapec, který přežil vlastní matku i vlastního otce, zakusil snovou cestu. (Založil/a: Dana Vana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

רוברט פח
100% 100% 100% 100% 100%
  11. 8. 2014, 12:52
Hlavní hrdina příběhu, jemně hororového, lehce pohádkového a možná trochu fantasy příběhu, desetiletý Vilém, během hlubokého bezvědomí podstupuje ve společnosti tajemné Julie, zkušeného Mága, mluvícího kocoura Parcifala a mocného čaroděje Světlonoše fantastickou cestu, během níž musí čelit různým nástrahám a nebezpečím. Dosáhne Vilém cíle cesty plné podivuhodných dobrodružství? Odpověď nalezne zvídavý čtenář v knize určené vnímavému čtenáři každého věku
Dana Vana
100% 100% 100% 100% 100%
  4. 4. 2014, 8:24
Ve fantazy příběhu, v němž desetiletý Vilém v kómatu putuje se svou ještě nenarozenou sestrou Julií, tajemným Mágem, mluvícím kocourem Parcifalem a čarodějem Světlonošem snovou krajinou plnou čarovných bytostí, skřetů a obrů. Zde také čelí nejrůznějším nástrahám a dobrodružstvím, jejichž smyslem je nalézt sebe sama a vrátit se do života. Je zřejmé, že se autor dobře orientuje v žánru fantazy, dokáže stvořit vlastní svébytný svět a v něm klasický příběh o dítěti, jež postupně nalézá sílu postavit se smrti v mnoha podobách (smrt rodičů, smrt oblíbené kočky, nemoc).
Celkové hororové ladění textu, stále přítomný pocit tragédie, komplikovaná struktura příběhu a pochopitelná absence humoru knihu předurčuje náročnému čtenáři.