Tajemství skrytého kláštera

Originální název: Tajemství skrytého kláštera

Alpress - 2009
ISBN: 978-80-7362-635-8

Alpress (2009) 978-80-7362-635-8 360

Eva Irvingová odjíždí se synem a přáteli na dovolenou. Příjemná cesta se nečekaně promění v nebezpečné dobrodružství: celá skupina je unesena do starého kláštera uprostřed divokých hor. Únosci trýzní své oběti v podivném koncentračním táboře a vyděšená skupina přátel svádí zběsilý boj o zdravý rozum a holý život. Zdá se, že opuštěný klášter skrývá podivné tajemství a že vyluštění jeho záhady může být cestou na svobodu. (Založil/a: skjaninka)

krakli
  14. 7. 2016, 19:22
Pan Cubeca mě příjemně překvapil. Jeho znalosti z nejrůznějších oborů od botaniky,přes psychologii, lékařství, přežití v divočině až k meditaci. Trochu jsem dříve dělal Jogu a touto knihou jsem si alespoň v obecné rovině doplnil zajímavé informace. Jako vyloženě dobrodružný román bych tuto knihu úplně nebral. Děj je zajímavý, trochu rozvláčný, určitě poučný ale ne úplně super akční. Konec je trochu zbytečně sentimentální ale zase alespoň optimistický, což je dobré pro knihu ale nepravděpodobné pro život.
Román Tajemství skrytého kláštera se docela dobře četl. Doporučuji lidem, kteří se chtějí více dovědět než jenom pobavit.
Saphir lune
  8. 10. 2015, 8:17
Příjemný thriller z prostředí kláštera v Číně, prokládaný zajímavými úvahami mnichů. Četlo se to dobře. Jen s postavami jsem se úplně nesžila, ale to mi u tohohle žánru nevadí.