Pýcha a rozkoš

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BETA Dobrovský - 2014
ISBN: 978-80-7306-589-8

BETA Dobrovský (2014) 978-80-7306-589-8 248

Sylvia Day je dnes nejprodávanější autorkou ve dvaceti zemích světa. Po úspěšném díle Sedm let hříchu, které kromě strhujících erotických scén zaujme čtenáře i příběhem velké lásky a napínavými dějovými zvraty, vydává nakladatelství Beta Dobrovský další její knihu… Eliza Martinová, bohatá dědička, je vítaným soustem pro zlatokopy. Některý z jejích nápadníků spřádá ďábelské plány, jak ji dostat k oltáři, Eliza si to však nemíní nechat líbit. Potřebuje muže, který zloducha vypátrá, a lovec zločinců Jasper Bond je schopný, prohnaný a nebezpečný. Kdo by řekl, že by někdo takový mohl Elizu zajímat? Pro Jaspera je ovšem důležité, aby klientka byla spokojená – ve všech směrech... (Založil/a: samara)

Hana Fialová
  26. 4. 2015, 19:49
Opravdu jsem si myslela že se jedná o historickou detektivku jak naznačuje přebal, obsah je ale o tom, že on chce jí a ona chce jeho a přes to, že jsou oba krásní, mladí a majetní tak je to hrozný problém. Další knihu od této spisovatelky už číst nebudu.