Legie

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fantom Print - 2014
ISBN: 978-80-7398-258-4

Fantom Print (2014) 978-80-7398-258-4 288

Las Vegas – město hříchů a také pořadatel První výroční mezinárodní konference profesionálních lovců monster. Sjeli se sem borci z celého světa a bohužel i pár ze Států, bez kterých bych se obešel. PT Konzultanti – Pěstitelé Tykví, Perverzní Tanečníci nebo tak něco – lovcům dělají jen ostudu. Měl to bejt příjemnej tejden strávenej v luxusním hotelu, dokud nám všem jistá vládní agentura, proti který je ÚPKM jen parta skautíků, neudělala nabídku, která se neodmítá. Jedno monstrum, hromada peněz, kdo by odolal. Ale pak se z monstra vyklubal pozůstatek z Rozhodujícího týdne, nejnebezpečnějšího armádního programu z druhý světový, v Las Vegas se otevřelo peklo a osud mi znovu důrazně připomněl, že být Vyvoleným je vážně na prd. Jmenuju se Owen Zastava Pitt, Lovec monster, bojovej účetní a Vyvolenej ve válce o osud vesmíru a tentokrát na to nejsem sám. Dneska tu mám stovky lovců monster z celýho světa. Dneska mám svou vlastní legii. (Založil/a: samara)

Larry Correia Larry Correia
*1977

hladass
  24. 10. 2016, 9:21
Touto knihou se Correia zařadil mezi mé oblíbené autory... Ne, že by předešlé knihy o Lovcích monster byly málo akční, nudné či bez nápadu, ale tady se Correia opravdu rozjel... Zběsilá akční jízda napříč světy, skvělé nápady, obrovské množství sympatických postav a monster, představení nových záporáků a prohloubení mytologie, to jsou jen základní prvky této knihy... Jsem nadšen...
Bonethorn
  16. 4. 2014, 17:46
páni, jsem tak v půlce knihy, ale už těď jsem dal 5 hvězdiček, zkrátka se to čte jedním dechem, doufám, že jsem to nezakřikl a konec mě nezklame :-)