Odhal mě

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-835-4

Baronet (2014) 978-80-7384-835-4 400

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel „ne“, a silnou ženou, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné.

Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat.
Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já.
Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti – a riskovat tím rozchod.
Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, že ho jeho tajemství zničí – a nás oba také. (Založil/a: Zdenča22)

VerenaLord
  10. 9. 2014, 19:26
No jako je to lepší než Padesát odstínů i další slátaniny tohoto typu, ale pořád je to děs a běs. I když musím říci, že pro dlouhé a opravdu nudné dny to fakt jde.
Adri-Anna
  6. 9. 2014, 9:26
Prapodivný vývar z "Crossfiru" a "Padesáti šedin" :-( Slečně Fairchildové jsem nevěřila, že umí používat klávesy Ctrl+Alt+Delete, natož něco programovat :-D A pan Stark? Nečekaně je majitelem všeho a všech :-D Vůbec by mě nepřekvapilo, kdybych se v dalším díle dočetla, že rozumí řeči zvířat :-D :-D
Nikolka001
  15. 8. 2014, 21:51
Skvělý, čtivý román, který je o muži a ženě, kteří si v životě prošli spousty nepěkných situací. Jejich vztah se postupně vyvíjí a je radost pohledět na jejich lásku. Rozhodně se těším na další díly. První kapitola druhého dílu, kterou kniha obsahuje, mě ihned navnadila, že druhý díl bude ještě lepší! :)
Aspet
  19. 10. 2016, 9:25
Po této knize jsem sáhla, abych si odpočinula od knih náročnějších na přemýšlení, proto jsem od toho ani nic moc neočekávala. Hodnotím poměrně dobře, četlo se to lehce a bavilo mě to.
DokoupilovaL
  11. 11. 2014, 11:06
Nechci nikoho ovlivnit mou špatnou zkušeností, ale kniha mě vůbec nezaujala. Velký boom "Padesáti odstínů šedi" a podobných románů mě nechytil a až do půlky knihy mi hlavní "hrdinka" přišla jako velmi labilní člověk. V druhé polovině jsem naopak čekala kdy se z pana Starka vyklube sériový vrah. Z mého pohledu velmi nepovedené.