Snění navrací duši

Podtitul: Léčba šamanským sněním

Maitrea - 2014
ISBN: 978-80-7500-000-2

Maitrea (2014) 978-80-7500-000-2 262

Robert Moss, učitel šamanského snění, v této výjimečné knize názorně ukazuje, jak se můžeme stát šamany vlastní duše a uzdravit svůj život. Pro současné léčebné metody jsou velkým přínosem dávné šamanské techniky vycházející z poznání, že v průběhu života můžeme utrpět ztrátu částí své duše – je to ztráta části životní energie a identity – a chceme-li být opět celiství a zdraví, musíme najít vhodné prostředky k uzdravení duše. Moss ukazuje, jak nám sny poskytují mapy, podle nich můžeme putovat na místa, kde najdeme ztracené či ukradené části duše, abychom je mohli navrátit domů. Učí nás, jak se máme spojit se zvířecími duchy, ovládnout větrného koně a vydat se na něm do míst léčení a prožívat dobrodružství v rozsáhlejší realitě. A díky tomu nacházíme cesty k léčení ran minulosti a otevíráme brány k uzdravení duše celé společnosti.
Tato kniha vám ukáže, jak můžete vstupovat do minulých i budoucích životů a prožívat životy svých paralelních já a navrátit se z putování s mnoha poznatky a dary. Moss říká: „Nejde jen o to, abychom udrželi duši v těle a měli na paměti, že jsme „zrozeni z hvězd“ a naše příběhy se odvíjely – a stále odvíjejí – na více časových rovinách. Stejně důležité je rozvíjet duši, abychom pokročili dál a stali se ještě výraznějším ztělesněním vyššího Já.“ A s velkým nadšením nás vyzývá, ať se staneme stvořiteli a vnášíme do tohoto světa stále něco nového. (Založil/a: dadlinka)

Robert Moss Robert Moss
*??.??.1946