Futurama - Pohyby v čase

Originální název: Futurama: the Time Bender Trilogy

Jota - 2010
ISBN: 978-80-7217-704-2

Jota (2010) 978-80-7217-704-2 116

Zdar u Futuramy-O-Ramy! Ta věc, kterou držíte ve svém horkém chapadélku (popř. robotické ruce, úponku či čemkoli jiném), není jenom další retrofuturická, sci-fi komická kniha, ale první epizoda z šokujících, intergalaktických, vícedimenzionálních dějin science-fiction! A jsme si jistí, že z ní budete docela paf! Naší skromnou snahou je nejenom uctít žánr sci-fi, ale udělat si tak trochu legraci z absurdit, které se na tento žánr nabalily, aniž bychom ovšem urazili vaši inteligenci (a to ani moc, ani málo). Futurama je plná monster, kyborgů, nejpodivnějších kreatur, nesmyslných vynálezů a bazmeků, smrtících paprsků atd., ale snažili jsme se do ní propašovat i trochu opravdových lidských citů - a smíchu. Takže se pohodlně usaďte a smějte se s námi - nebo nám Hlavně když se budete chechtat! S úctou - alespoň dokud Zemi neovládnou Mozkožrouti - Váš Matt Groening. (Založil/a: Judyth)

Matt Groening Matt Groening
*15.02.1954