Stále půlnoc

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Panteon - 2014
ISBN: 978-80-87697-16-0

Panteon (2014) 978-80-87697-16-0 372

Klidný nedělní večer na předměstí Glasgow. Běží televize, v troubě se peče večeře. Klid naruší stará otlučená dodávka, která prorazí dveře jednoho ospalého domu. Vyřítí se z ní skupina ozbrojených mužů v kuklách. Zajmou rodinu a požadují výkupné milion liber. Útočníci jednoho člena rodiny unesou. Na místo je přivolána vyšetřovatelka Alex Morrowová. Ale kolem případu se objevuje spousta záhad. Kdo byli ti únosci? Proč si mysleli, že v normálním domě žije bohatá rodina? Rodina zarytě mlčí. Alex se noří hlouběji do případu a odhaluje podivná tajemství. (Založil/a: Kůstka)

janeicka
  13. 3. 2015, 13:18
Spíš taková průměrná detektivka, která měla některé napínavější pasáže, ale to by bylo asi tak všechno :-) Naštěstí děj rychle ubíhal a kniha se četla hodně rychle, což bylo velkým kladem. Jedná se o první případ detektiva Alex Morrowové, ze zvědavosti si asi přečtu i její další příběhy.
maurarita
  10. 11. 2016, 18:35
Zajímavá detektivka, klidný nedělní večer přetrhne skupina ozbrojených mužů v kuklách a zajmou celou rodinu .
Illaa
  4. 4. 2016, 22:18
Nezáživné, bez jiskry a bez napětí. Pro mě byla tato kniha velkou ztrátou času, knihu jsem dočetla pouze z přesvědčení, že se kniha neodkládá nedočtená.