Grafologie v partnerském poradenství

Grafologie v partnerském poradenství

Podtitul: Ukaž mi, jak píšeš, a já ti povím, jestli se k sobě hodíte

Triton - 2014
ISBN: 978-80-7387-747-7

Triton (2014) 978-80-7387-747-7 160

Hledání životního partnera je mnohdy složitý proces a pravděpodobně neexistuje žádná zaručená metoda, jak najít toho pravého (tu pravou). Poměrně nový způsob, jak skutečně poznat partnerovu povahu, nabízí grafologie.
V psaném písmu lze identifikovat znaky, které mohou napovědět leccos o pisatelově osobnosti: jestli je dominantní, nebo naopak submisivní, zda je společenský, nebo se spíše jedná o samotáře. A nejen to: rukopis dokáže odhalit i skryté hrozby, například sklon k agresivnímu chování.
Grafologie v partnerském poradenství není jen analýzou vybraných písemných projevů skutečných partnerských dvojic, ale všímá si i rodinných vztahů, které nás při hledání vhodného partnera často ovlivňují více, než jsme ochotni si připustit. Díky úvodní výkladové části knihu ocení i čtenáři, kteří dosud neměli možnost seznámit se blíže s grafologií a jejími východisky. (Založil/a: janeicka)