Simpsonovi: Komiksové extrabuřty

Originální název: Simpsons Comics Extravaganza

Crew - 2007
ISBN: 978-80-87083-12-3

Crew (2007) 978-80-87083-12-3 122

V první knize najdete příběh o obřím Homerovi, Bart se dostane do vězení, kde potká jednoho starého známého, na škole zmizí Puma a rozjede se vyšetřování, a navíc ještě dostane Bart i Lisa nové učitele. (Založil/a: Judyth)

Matt Groening Matt Groening
*15.02.1954

Václav Werner
  2. 2. 2016, 16:56
Myslím, že to je první kniha se Simpsonovými, co jsem kdy přečetl. Vím, že se mi to tenkrát líbilo a tak jsem si s knihovny začal půjčovat další a další. Komiks Simpsonovi lidé buď milujou nebo nesnáší. :-)
maratach
  17. 11. 2011, 23:37
Konečně jsou tady! Ohromný, kolosální a hlavně nenakrmitelný Homer vyrostlý po nezdařeném experimentu, Bart, který se dostane do moci svého úhlavního nepřítele Leváka Boba, Šáša coby zvláštní agent i speciální hororový příběh o sběrateli komiksů - a mnohem víc. Ředitel Skinner, odporně bohatý Burns a jeho pato-a-kdo-ví-co-ještě-lízal Smithers, Marge, Líza i Maggie, ti všichni se jen třesou na to, aby vás mohli pobavit. (No dobře, netřesou, ale napsat jsme to mohli, ne? Komu to ublížilo?)

Prostě a jednoduše: Simpsoni v komiksu v osmi superantikontramultiextraunikátních příbězích. A kdo potřebuje vědět víc, ten si je nezaslouží!

Obsah:
Ohromný kolosální Homer
Sběratel
Bob se vrací!
Prokleté romance
Záhadná zmizení Springfieldské Pumy
Šáša, agent útvaru K.L.A.U.N.
Je to v kartách
Dobrodružství drsňáka jménem Busman
edulla
  4. 11. 2016, 11:48
Potřebovala jsem si odpočinout od beletrie a Simpsonovi na mne vypadli z police "Dnes vráceno" v knihovně. Tak jsem hodila rameny a řekla si, proč ne. Tento výtisk vystačí jednu půlhodinovou cestu vlakem. Asi si časem půjčím další pro tento účel. Většina věcí byla zábavná. Občas jsem se nudila, ale to bude tím, že jsou mi některé postavy odjakživa ukradené (Levák Bob, Šáša...).