Emoční inteligence pro ženy

Emoční inteligence pro ženy

Podtitul: Jak ji rozvíjet a využívat

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-5135-

Grada (2014) 978-80-247-5135- 192

Po přečtení této knihy již nebudete obětí svých pocitů, ale jejich partnerkou. Dokážete se zbavit emočních strašáků, které se vám někdy uhnízdí v hlavě. Dokážete zachovat klid ve stresových situacích. Budete zažívat méně zlosti, zklamání a zoufalství a namísto toho získáte sebevědomí a duševní sílu. Budete spokojenější samy se sebou, i se světem kolem vás.
Proč by tato kniha měla pomoci právě vám? Upřímně, nemáte někdy chuť odpovědět na otázku „Jak se cítíte?“ nějak takto?
„Ráda bych se prosadila, ale nechci při tom nikomu ublížit.“ „Vím přesně, co bych měla dělat, jenže mi k tomu většinou chybí odvaha.“ „Jsem tak vyčerpaná – už toho mám po krk!“ „Je náročné být ženou v mužském světě.“ „Jak se mám zbavit té své pitomé ostýchavosti?“ „Nemám zkrátka potřebnou sebedůvěru.“
Naučily jsme se, jak se má žena v dnešní době oblékat, chovat a komunikovat, ale žádná metoda na světě nedokáže vyřešit jeden problém: naši emoční zátěž. Všude se mluví o nejrůznějších metodách a návodech. Koho ale zajímají emoce, které všechny ty úžasné záměry, myšlenky, cíle a techniky dennodenně maří? Přeci vás, ženy! A právě pro vás je tu tato kniha, která vás zavede na expediční výpravu do vnitřního světa emocí. (Založil/a: TeJoUsHeK)

Cornelia Topf Cornelia Topf